Opis produktu

SenSura Click to 2-częściowy sprzęt stomijny z łączeniem mechanicznym, zapewniającym dodatkowe zabezpieczenie

  • Worek stomijny łączy się z płytką za pomocą łączenia mechanicznego. Słyszalne ‘kliknięcie’ potwierdza szczelne połączenie worka z płytką.

  • Przed zablokowaniem worka, można obracać nim, aż do uzyskania właściwego położenia bez konieczności zdejmowania worka z płytki.

  • Worek można zdejmować z dwuwarstwowej płytki SenSura, dzięki czemu można go zmieniać częściej niż płytkę stomijną.

Zamknięty worek SenSura Click jest dostępny z płytkami stomijnymi SenSura w wersji płaskiej lub wypukłej - convex. Szeroki asortyment obejmuje wybór płytek stomijnych z otworami do docięcia oraz worki stomijne przezroczyste lub cieliste.

Lekka wypukłość, dla trudno dostępnej stomii

Płytki SenSura Click są dostępne w wersji Convex light. Owalny kształt lekko wypukłej płytki ma na celu ułatwić obsługę trudno dostępnej stomii, na przykład stomii płaskiej, cofniętej lub stomii, która znajduje się w fałdzie skóry. Płytka ta wywiera lekki ukierunkowany nacisk na skórę wokół stomii, co zmniejsza ryzyko wycieku poprzez wydostanie się stomii na wierzch. Aby uzyskać więcej informacji o lekko wypukłych produktach, skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.

Kluczowe zalety

Unikatowy przylepiec SenSura składa się z dwóch warstw mających na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa potrzebnego, by spokojnie funkcjonować na co dzień.

  • Warstwa ochronna – chroni skórę przed wyciekiem treści ze stomii

  • Warstwa pielęgnacyjna – pochłania nadmiar wilgoci i utrzymuje zdrową skórę

Zamknięty worek Sensura Click wyposażony jest w szereg funkcji zaprojektowanych tak, aby zapewnić komfort i dyskrecję:

  • Wbudowany filtr – pozwala uniknąć balonowania i zbędnych wybrzuszeń worka oraz neutralizuje przykry zapach.

  • Uszko do zdejmowania – ułatwia usunięcie przylepca i nie pozostawia śladów na skórze, co pozwala na wygodniejsze zmiany worków stomijnych,

  • Miękka wyściółka jest trwała i odporna na wodę dzięki czemu można ją łatwo wysuszyć po pływaniu lub kąpieli.