Opis produktu

Worek SenSura® Mio Convex dzięki zakrzywionemu kształtowi pewnie dopasowuje się do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii wymagających wsparcia w wydostaniu ponad poziom skóry. W połączeniu z elastycznym przylepcem worek ten umożliwia bardziej szczelne dopasowanie* do kształtu ciała. Konstrukcja filtra i worka zapewnia dyskrecję.

Kluczowe zalety:

 • Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności

 • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

 • Neutralny szary kolor materiału zapewnia odpowiednią dyskrecję i naturalny wygląd

 • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie

W przypadku jednoczęściowego zamkniętego worka SenSura Mio Convex adaptująca się płytka jest trwale przymocowana do worka stomijnego. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny. Zamknięty worek SenSura Mio Convex jednoczęściowy jest dostępny z różnorodnymi płytkami typu convex: Soft, Light oraz Deep, co zapewnia dopasowanie do każdej potrzeby.
Wersja Convex Soft jest przeznaczona do stomii z otworem powyżej poziomu skóry, które wymagają podparcia z powodu problemów z otoczeniem stomii.

Wersja Convex Light jest przeznaczona do stomii z otworem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich wydostaniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego zamocowania.

Wersja Convex Deep jest przeznaczona do stomii z otworem poniżej poziomu skóry, które wymagają dużego wsparcia w ich wydostaniu ponad poziom skóry lub do mocno zagłębionych obszarów, w przypadku których do uzyskania dobrego przylegania konieczne jest mocne wygięcie.

Ponadto produkt SenSura Mio Convex jest dostępny w szerokim wyborze płytek, z otworami do docięcia oraz z workami stomijnymi różnej wielkości, przezroczystymi lub z okienkiem kontrolnym.

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami – zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

 • Worek SenSura Mio Convex jest wyposażony w plastyczną, wypukłą płytkę oraz elastyczny przylepiec, zapewniające lepsze dopasowanie* do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii, które wymagają pewnego nakładu pracy przy wydobyciu.

 • Plastyczna, wypukła płytka ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności, które umożliwi użytkownikowi doświadczanie nowego poziomu wygody bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 • Elastyczny przylepiec umożliwia rozciąganie produktu i jego powrót do poprzedniego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio Convex jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz z nią podczas ruchów ciała.

Nowy worek SenSura Mio Convex wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

 • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio Convex produkowany jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

 • Kolor worków SenSura Mio Convex wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

 • SenSura Mio Convex nie stara się imitować koloru ciała. To rzetelny produkt – do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

 • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Okrągły filtr rzadziej zatyka się, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że odczuwa się zmniejszenie balonowania.

 • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

* W porównaniu do standardu opieki zdefiniowanego jako stosowanie najczęściej zalecanych/sprzedawanych produktów do opieki stomijnej.

Podmiot prowadzący reklamę: Coloplast sp. z o.o. 
Nazwa producenta: Coloplast A/S 
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.