Opis produktu

Worek SenSura® Mio Convex, dzięki zakrzywionemu kształtowi dobrze dopasowuje się do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz do stomii wymagających wsparcia w uniesieniu ich ponad poziom skóry.

Kluczowe zalety:

 • Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia stanowi unikalne połączenie stabilności i elastyczności

 • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

 • Nowe łączenie Click zapewnia poczucie bezpieczeństwa

Dwuczęściową płytkę stomijną SenSura Mio Convex Click z adaptującą się wypukłą kopułką i elastycznym przylepcem można odłączyć od worka stomijnego, co umożliwia wymianę worka bez wymiany płytki. Worek stomijny jest łączony z płytką za pomocą nowego typu łączenia, Click, które wydaje słyszalne “kliknięcie” po bezpiecznym połączeniu worka stomijnego z płytką. SenSura Mio Convex Click to szeroki wybór płytek stomijnych, z otworami do docięcia. Do każdej płytki można dopasować worki stomijne różnej wielkości, przezroczyste lub wyposażone w okienko kontrolne z systemami łączenia o średnicy 40, 50, 60 lub 70 mm.

Wersja Light Convex jest przeznaczona do stomii z ujściem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich uniesieniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego dopasowania.

Wersja Deep Convex jest przeznaczona do stomii z ujściem poniżej poziomu skóry, które wymagają dużego wsparcia w ich uniesieniu ponad poziom skóry lub do mocno zagłębionych obszarów, w przypadku których do uzyskania dobrego przylegania konieczne jest mocne wygięcie płytki.

Każde ciało jest inne. Ludzie posiadają ciała różniące się rozmiarami i kształtami – zmieniające się zarówno z upływem czasu, jak i podczas codziennie wykonywanych czynności. Oto dlaczego znalezienie optymalnie dopasowanego sprzętu to wyzwanie.

 • SenSura Mio Convex jest wyposażona w adaptującą się płytkę typu convex oraz elastyczny przylepiec, zapewniające lepsze dopasowanie* do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz do stomii, które wymagają uniesienia ponad powierzchnię skóry.

 • Adaptacyjna płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia, stanowiąca unikalne połączenie stabilności i elastyczności, umożliwia użytkownikowi doświadczanie nowego poziomu wygody bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 • Elastyczny przylepiec umożliwia rozciąganie płytki i powrót do poprzedniego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała. Tak jak skóra, SenSura Mio Convex jest elastyczna, dzięki czemu po prostu zgina się i rozciąga wraz z nią podczas ruchów ciała.

Nowy worek SenSura Mio Convex wygląda inaczej niż jakikolwiek inny worek stomijny, gdyż został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną dyskrecję i naturalny wygląd.

 • W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio Convex produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny przypomina bardziej element ubioru niż produkt medyczny

 • Kolor worków SenSura Mio Convex wybraliśmy spośród setek odcieni, aby zapewnić jak najlepszą dyskrecję w przypadku każdego koloru odzieży – nawet białego.

 • SenSura Mio Convex nie stara się naśladować koloru ciała. To rzetelny produkt – do użytku osobistego, który zapewnia maksymalny poziom dyskrecji i dzięki temu czujesz się pewnie.

Czy balonowanie worka stomijnego sprawiało Ci kiedykolwiek kłopot? Okrągły filtr zawiera unikalny filtr wstępny, którego celem jest eliminacja tego problemu.

 • Zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie treścią jelitową. Okrągły filtr rzadziej się zatyka, dzięki czemu powietrze przepływa przez filtr dłużej i sprawia, że balonowanie jest mniejsze.

 • Sprawdzono, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. Okrągły filtr ułatwi zachowanie dyskrecji i pomoże Ci lepiej przesypiać noc.

--------------------

* W porównaniu do standardu opieki zdefiniowanego jako stosowanie najczęściej zalecanych/sprzedawanych produktów do opieki stomijnej.