Opis produktu

Dwuwarstwowy przylepiec SenSura w 1-częściowym worku zamkniętym jest trwale połączony z workiem stomijnym. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny.

1-częściowy, zamknięty worek SenSura jest dostępny wraz z przylepcami w wersji płaskiej lub wypukłej - convex. Szeroki asortyment obejmuje wybór przylepców stomijnych z otworami do docięcia oraz workami stomijnymi różnej wielkości, przezroczystymi lub cielistymi, z okienkiem kontrolnym lub bez niego. Przezroczyste okienko ułatwia odpowiednie umieszczenie przylepca wokół stomii, łącząc dyskrecję cielistego worka stomijnego z wygodą posiadania okienka.

Lekka wypukłość, dla trudno dostępnej stomii

1-częściowy, zamknięty worek SenSura jest dostępny w wersji Convex light. Owalny kształt lekko wypukłego przylepca ma na celu ułatwić obsługę trudno dostępnej stomii, na przykład stomii płaskiej, cofniętej lub stomii, która znajduje się w fałdzie skóry. Przylepiec ten wywiera lekki ukierunkowany nacisk na skórę wokół stomii, co zmniejsza ryzyko wycieku poprzez wydostanie się stomii na wierzch. Aby uzyskać więcej informacji o lekko wypukłych produktach, skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.

Kluczowe zalety

Unikatowy przylepiec SenSura składa się z dwóch warstw mających na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa potrzebnego, by spokojnie funkcjonować na co dzień.

  • Warstwa ochronna – chroni skórę przed wyciekiem treści ze stomii

  • Warstwa pielęgnacyjna – pochłania nadmiar wilgoci i utrzymuje zdrową skórę

1-częściowy, zamknięty worek SenSura wyposażony jest w szereg funkcji mających na celu zapewnienie komfortu i dyskrecji.

  • Wbudowany filtr – pozwala uniknąć balonowania i zbędnych wybrzuszeń worka oraz neutralizuje przykry zapach

  • Uszko do zdejmowania – ułatwia usunięcie przylepca i nie pozostawia śladów na skórze, co czyni zmianę worków stomijnych wygodniejszą

  • Miękka wyściółka jest trwała i odporna na wodę, dzięki czemu można ją łatwo wysuszyć po pływaniu lub kąpieli.