Easiflex® worek 2-częściowy otwarty
Go to content.

Zadzwoń do Telefonicznego Centrum Pacjenta pod bezpłatny numer 800 300 300 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00

Opis produktu

Easiflex to sprzęt 2-częściowy z samoprzylepnym systemem łączenia, zapewniającym funkcjonalność sprzętu 1-częściowego oraz unikalnąkombinację bezpieczeństwa i elastyczności.

  • Worek stomijny jest bezpiecznie połączony z płytką za pomocą mocnego łączenia przylepcowego.

  • Elastyczne łączenie przylepcowe umożliwia swobodę ruchu, dzięki czemu system Easiflex jest wygodny i dyskretny.

  • Worek można zdjąć z płytki stomijnej, dzięki czemu można go zmieniać częściej niż płytkę stomijną.

Worek otwarty Easiflex jest dostępny w wersji z płytką stomijną w wersji płaskiej lub wypukłej - convex. Szeroki asortyment obejmuje wybór płytek stomijnych z otworami do docięcia oraz worki stomijne różnej wielkości, przezroczyste lub cieliste.

Spiralny przylepiec bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla skóry

Spiralny przylepiec Easiflex zbudowany jest z materiałów zapewniających bezpieczeństwo i ochronę, dzięki czemu:
  • Mocno przylega do skóry.

  • Wchłania wilgoć z powierzchni skóry, zapewniając odpowiednią pielęgnację i ochronę skóry przed podrażnieniem.

Przylepiec Alterna Extra w sprzęcie Easiflex oferuje dodatkową ochronę przed agresywną treścią stomii. Jest przeznaczony dla osób z ileostomią lub urostomią, gdzie treść jelitowa jest bardziej agresywna i zbyt szybko niszczy standardowy przylepiec.

Wygodny i dyskretny worek stomijny

Worek otwarty Easiflex wyposażony jest w szereg funkcji zapewniających komfort i dyskrecję:

  • Ujście Hide-away jest łatwe do opróżniania i utrzymania w czystości. Wyposażone jest zapięcie na rzep, które można łatwo schować. Nie ma konieczności zastosowania klamry zamykającej worek.

  • Wydajny, wbudowany, trzywarstwowy filtr pozwala uniknąć balonowania i zbędnych wybrzuszeń worka oraz neutralizuje przykry zapach.

  • Miękka wyściółka jest trwała i odporna na wodę dzięki czemu można ją łatwo wysuszyć po pływaniu lub kąpieli.

Lekka wypukłość, dla trudno dostępnej stomii

Worek otwarty Easiflex jest dostępny w wersji z płytką stomijną Convex light. Owalny kształt lekko wypukłej płytki ma na celu ułatwić obsługę trudno dostępnej stomii, na przykład stomii płaskiej, cofniętej lub stomii, która znajduje się w fałdzie skóry. Płytka ta wywiera lekki i delikatny nacisk na skórę wokół stomii i powoduje uniesienie ujścia stomii, co zmniejsza ryzyko podciekania. Aby uzyskać więcej informacji o lekko wypukłych produktach, skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.

Powiązane produkty